Woski i oleje Osmo - naturalne powłoki do ochrony drewna

Woski i oleje Osmo – naturalne powłoki do ochrony drewna

Sklep Osmo24 oferuje profesjonalne powłoki do drewna we wnętrzach oraz do drewna na zewnątrz, jak.: tarasy drewniane, fasady drewniane, elewacje drewniane, domy drewniane, altanki i płoty. Znajdziesz w nim wysokiej jakości naturalne oleje i woski twarde Osmo, lakiery UV do ochrony, barwienia i impregnacji drewna, które pod kątem jakości i wydajności są o wiele lepsze niż standardowe lakiery do parkietu, farby do drewna czy lakiery do drewna, które oferuje konkurencja.
Parkiety i podłogi drewniane są narażone na duże obciążenia, więc warto zastosować odpowiedni impregnat do drewna, który zapewni szczególną ochronę a olejowosk Osmo spowoduje, że olejowanie podłogi będzie łatwe i wydajne. Dzięki woskom Osmo drewno zachowuje naturalny charakter, a przy tym staje się odporne na ścieranie, brud i wodę.
W naszym sklepie znajdziesz duży wybór produktów, dzięki którym ochrona drewna będzie zapewniona w 100% a konserwacja drewna czy też impregnacja drewna lub miejscowa renowacja podłogi możliwa bez wynoszenia wszystkich mebli z pomieszczenia. W sklepie Osmo24 nabędziesz takie produkty jak: olej do drewna, bejcę do drewna, olej do tarasów czy lazurę do drewna.
Prowadzimy również specjalistyczne koncentraty do czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji podłóg drewnianych, paneli laminowanych, parkietów lakierowanych, wykładzin, dywanów oraz powierzchni w kuchni i łazience.

Jeśli szukasz doskonałej powłoki wykończeniowej do drewna – takiej, która ożywi Twoją podłogę, skutecznie zaimpregnuje drewno, zabezpieczy je przed zabrudzeniami oraz nada drewnu piękny kolor lub zachowa jego naturalną barwę, to właśnie ją znalazłeś!

Jako dystrybutor generalny, oferujemy naturalne olejowoski do impregnacji i barwienia drewna niemieckiej firmy Osmo, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji specjalistycznych, pozwalających drewnu oddychać farb, lazur i impregnatów do pielęgnacji i ochrony drewna.

Woski Twarde Olejne i oleje do drewna Osmo – to wysokiej jakości powłoki do każdego gatunku drewna. Oleje i woski do drewna Osmo są przeznaczone do stosowania wewnątrz (podłogi drewniane, parkiety, schody, meble drewniane) jak i na zewnątrz (tarasy, pomosty, schody, okna, drzwi czy meble ogrodowe).

Woski Twarde Olejne Osmo charakteryzują się dużą wydajnością, nie pękają, nie łuszczą się i nie odpryskują. Sprawiają, że powierzchnia drewna staje się hydrofobowa, odporna na zabrudzenia i ścieranie.
Warto pamiętać, że woski i oleje Osmo są ekologiczne – nie posiadają biocydów oraz środków konserwujących – a tym sam są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.
Naturalność, bezpieczeństwo, trwałość i estetyka olejów i wosków Osmo gwarantuje piękno drewna przez długie lata na lata.

Do użycia wewnątrz pomieszczeń polecamy szczególnie Wosk Twardy Olejny Osmo 3032 (o jedwabistym połysku), 3032 (matowy), 3065 (półmatowy) oraz Wosk Olejny do Egzotyków. Są one zalecane do wszystkich podłóg drewnianych, korkowych i płyt OSB. Są idealne do impregnacji podłóg z drewna egzotycznego jak i krajowego, a szeroka gama kolorystyczna pozwala na dostosowanie impregnatu do odcienia podłogi, co odżywia drewno i wzmacnia jego naturalną barwę.

Powłoki te są odporne na absorpcję wody i wnikanie brudu. Jakim sposobem? Unikalna kombinacja wielu rodzajów olejów i wosków tworzy powłokę z mikroporami, które pozwalają drewnu swobodnie oddychać, chroniąc je jednocześnie przed czynnikami zewnętrznymi.

Wśród olejów zewnętrznych na szczególną uwagę zasługują specjalne Oleje do tarasów Osmo o niezwykle wysokiej zawartości naturalnych olejów roślinnych i idealnie dobranych naturalnych pigmentów. Osmo Olej Specjalny wnika głęboko w drewno, regulując jego wilgotność, kurczenie się i redukując pęcznienie. Właściwa impregnacja drewna oraz naturalne pigmenty idealnie dobrane do zapewnia jego dobry wygląd.

Szczegółowe informacje na temat produktów osmo można znaleźć na naszej stronie www.osmo.com.pl