Kontakt


NOBLESS Polska

Dane kontaktowe

tel. 061 84 53 905
infosud1@nobless.pl

NOBLESS Polska

Sierosław, ul. Skrajna 3B,
62-080 Tarnowo Podgórne

Godziny pracy

Pn.-Pt. 8-16

KONTAKT

„Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zbigniew Sierzputowski NOBLESS POLSKA z siedzibą w: Sierosław, ul. Skrajna, nr 3B, 62-080 poczta Tarnowo Podgórne
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rejestracji konta, a także chęci dokonania zakupu i realizacji zamówienia oraz obsługi posprzedażowej (na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji zamówienia, a także do czasu przedawnienia lub wygaśnięcia ewentualnych roszczeń wobec NOBLESS.
W przypadku założenia konta, konto będzie aktywne do czasu odwołania przez Panią/Pana zgody i usunięcia konta. Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych będzie skuteczna do czasu jej odwołania. Wszelkie wyrażone zgody możecie Państwo odwołać w dowolnym momencie poprzez kontakt z obsługą sklepu internetowego.
Odbiorcami danych są podmioty: obsługujące sklep internetowy, realizujące zamówienie, w tym obsługujące wysyłkę, weryfikujące zaufanych sprzedawców (np.ceneo.pl), obsługujące ewentualne reklamacje, świadczące usługi IT, usługi księgowe.
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.”