Kontakt

Dane kontaktowe

tel. 061 84 53 905
infosud1@nobless.pl

NOBLESS Polska

Sierosław, ul. Skrajna 3B,
62-080 Tarnowo Podgórne

Godziny pracy

Pn.-Pt. 8-16

  „Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zbigniew Sierzputowski NOBLESS POLSKA z siedzibą w: Sierosław, ul. Skrajna, nr 3B, 62-080 poczta Tarnowo Podgórne
  Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rejestracji konta, a także chęci dokonania zakupu i realizacji zamówienia oraz obsługi posprzedażowej (na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji zamówienia, a także do czasu przedawnienia lub wygaśnięcia ewentualnych roszczeń wobec NOBLESS.
  W przypadku założenia konta, konto będzie aktywne do czasu odwołania przez Panią/Pana zgody i usunięcia konta. Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych będzie skuteczna do czasu jej odwołania. Wszelkie wyrażone zgody możecie Państwo odwołać w dowolnym momencie poprzez kontakt z obsługą sklepu internetowego.
  Odbiorcami danych są podmioty: obsługujące sklep internetowy, realizujące zamówienie, w tym obsługujące wysyłkę, weryfikujące zaufanych sprzedawców (np.ceneo.pl), obsługujące ewentualne reklamacje, świadczące usługi IT, usługi księgowe.
  Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.”


  NOBLESS Polska